2. ročník V4+ odstartoval

Na první venkovní turnaj venkovní sezóny 2018 jsme se jako loni vydali do maďarského Györu na zahajovací turnaj série V4+. Po pátečním “nákupu” v rakouské Bille všechna auta úspěšně dorazila do spací haly.

V sobotu jsme hráli první zápas s maďarskými LOL. I přes pro nás slibný začátek se soupeř dokázal vzchopit a zápas dotáhnout do vítězného konce. V dalším zápase jsme se s větrem, který provázel celý turnaj, dokázali popasovat daleko lépe než náš slovenský soupeř North Side a vyhráli jsme (pozn. red. „Čoboláci zkrátka dostali na budku“ – František Vilímek). Poslední sobotní zápas jsme opět svedli se slovenským týmem, tentokrát s Outsiterz. Po několika pěkných obranách, za které by se nemuseli stydět ani někteří hráči americké ligy, jsme opět zvítězili a mohli se vydat na vynikající večeři do luxusní restaurace.

Nedělní ráno jsme dorazili na hřiště s menším zpožděním a tak jsme proti českému týmu Fujever nastoupili do zápasu ospale, hladoví a bohužel s velmi krátkou rozcvičkou. Jedno z našich aut dokonce upřednostnilo vyhlídkovou jízdu po Györských stadionech před včasným nastoupením do zápasu. Absence rozcvičky se naneštěstí na naší hře projevila a tak se nám nepodařilo nabídnout soupeři příliš kvalitní zápas, který pro nás skončil porážkou. Kvůli prohře s Fujever jsme museli hrát hned další zápas a to proti domácím Hallodigaz-e?. Ti na nás, jako vždy, nastoupili s jejich zvláštní zónou. Přestože nás to nepřekvapilo, nedokázali jsme si s ní poradit a prohráli jsme i druhý nedělní zápas. Tato prohra nás poslala do boje o páté místo, kde jsme se měli potkat znovu se slovenskými North Side. Do tohoto zápasu jsme, konečně posilněni snídaní, vstoupili velmi dobře a dokázali proti tomuto týmu zvítězit na turnaji i podruhé.

Jako vždy si odvážíme kromě nákupu z Rakouska také spoustu zkušeností pro naše nováčky a skvělý pocit ze zahájení další slibné venkovní sezóny.

25. 3. 2018 napsal Vilma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *