3SB v roce 2019

V našem týmu proběhla jedna z největších událostí roku – volby na příští sezónu, tzn. na rok 2019. Co se bude dít v 3SB během toho, než naše planetka zase obkrouží Slunce?

Celkově se v našem týmu objevuje jakýsi generační přechod. Starší členové už by rádi delegovali své funkce dál, nicméně mladé pušky se do funkcí úplně nehrnuli. Nakonec však všechno dobře dopadlo.

V ženské kategorii převezme otěže po dvouleté kariéře Janči Šromové zase o kus mladší Anička Dvořáků jakožto jediná kandidátka.

U mužů také nebylo právě na výběr, jediným zájemcem na kapitánování není nikdo jiný než Peli, který tak bude mít možnost navázat na svou úspěšně rozjetou kariéru z minulého roku.

V mixu bylo potřeba vyhlásit druhé kolo přihlašování, ale nakonec ani v této kategorii nezůstaneme bez leadera. Stává se jím náš houslový mág Míša Marků.

U výkonné rady byl průběh podobný, jako u mixového kapitána. Nakonec se ale po urgenci našlo 8 dobrovolníků, co mají zájem se o náš tým v příštím roce postarat – z těch bylo odhlasováno následujících 5 členů. Svůj mandát obhájil Buchta, který se opět stává předsedou VR a Áňa máma, které padne na zodpovědnost evidence našich stále se rozrůstajících řad.

Novými přírůstky do VR jsou už jen kluci – Pepíno, který bude dohlížet na tréninky v ČB, Vilma jako teambuilding master a tatínek juniorů a SexyTom, který bude vybírat příspěvky a komunikovat se Sokolem.

 

 

 

 

A co nás ještě čeká do konce roku? Již brzy se můžete těšit na nové dresy, které v těchto dnech dostávají finální podobu, na oslavy čtvrt století našeho trvání a samozřejmě na tradiční 3SBesídku!

16.11.2018 napsal Lipi

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *