3SB B obhájilo postup na MČR

Díky početné základně mohlo 3SB postavit do mixové sezóny dva týmy, tým A je na MČR už kvalifikovaný loňským stříbrným místem. Ale tým B si musel postup vybojovat na víkendové kvalifikaci nedaleko Klatov. Lidem zvolení mixoví kapitáni Sofi a Lipi pověřili kormidlováním B již zkušeného Hopa, na kterého byly loni skvělé ohlasy, a za úkol mu dali dovést B až do Ústí, kde se MČR koná. B si z loňského finále dovezlo skvělé umístění a bylo nasazeno na prvním místě. Možná i díky tomu vyhrálo skupinu, kde alespoň dle skóre hladce porazilo Poletíme, U. F. O., Atruc i Frkot.

Do nedělního dne tedy vstupovali s dobrými podmínkami pro postup. Nejdříve je čekal souboj s prvními týmy z jiných skupin, tedy s Pískem a Left overy A. První zápas této skupiny s Pískem bohužel prohráli 8:11, další, avšak ne poslední šance tedy byla porazit Left overy A. 3SB se rozhodli nepropásnout ani jednu příležitost a nevzdat těžký zápas s Left overy a drželi s nimi krok. Zápas se bohužel zlomil ve chvíli, kdy si Vojta z 3SB vykloubil loket a odvezla ho záchranná služba. V týmu poklesla nálada a nakonec souboj prohrál 10:12.

3SB se však zvedlo a šlo naplno do zápasu s Pražskou sedmou o poslední volné postupové místo. Útoku se nepodařil pouze jeden bod ve velkém protivětru, to ale napravila obrana, která nasbíralo na konto několik breaků. Krásný spiritový zápas 3SB nakonec vyhrálo 9:7 a jako jediný B tým tak postupuje na MČR do Ústí nad Labem, kromě toho můžeme gratulovat i k druhému místu ve SOTG!

25. 9. 2018 napsala Heny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *