Evropská liga opět začala

WOMEN

Náš víkend v Šardicích začal sobotním ranním zápasem proti polskému týmu Troubles. Po vypjatém boji se nám podařilo vyhrát 15:14 v universe pointu.

Čekal nás další zápas, tentokrát proti českému týmu YellowFUJever. Bylo opravdu horko a hráli jsme na rozžhavené umělce, přesto nás to nezastavilo a odnesly jsme si výhru 15:11.

Poslední sobotní zápas se odehrával na streamovaném hřišti se slovenským týmem Outsisterz. Únava byla znát v obou týmech, ale i tak jsme vyhráli 15:9.

V neděli jsme byly opět plné sil a do zápasu s polským týmem Flowers jsme naběhly s touhou vyhrát a to se i povedlo. Tento velmi běhavý zápas pro nás skončil výhrou 15:13.

Závěrečné utkání celého turnaje bylo proti slovinskému týmu Cosmo. Tenhle napínavý zápas plný rybiček, dlouhých hodů a neustálého přetahování se o skóre bohužel skončil naší prohrou v universe pointu.

Z kvalifikace si tedy vezeme nejen spálené obličeje, ale i druhé místo a těšíme se do Trnavy.

13.6.2019 napsala Hellča

OPEN A

Kluci se stejně jako loni vypravili do Šardic ve spolupráci s pražskými FUJ a opět postavili dva týmy.

Zkušenější tým pod jménem FUJ chtěl v Šardicích potvrdit roli favorita a postoupit z prvního místa.

Ve skupině se potkal nejdříve s polským týmem Mojra, který porazil 15:8, dále si poradil s dobře známými Prague Devils stejným poměrem a v posledním zápase ve skupině i s Terrible Monkeys. V neděli pak hráči, hrající se slonem na hrudích, porazili v semifinále polské The Bridge a ve finále pak zvítězili i proti dalšímu polskému soupeři Uprising drtivě 15:7, což jim zajistilo nejlepší nasazení na druhé kvalifikační kolo evropské ligy do Trnavy.

napsal Vilma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *