Frisbee Galavečer

Tento rok 10. 11. proběhl historicky první Frisbee Galavečer a 3SB bylo samozřejmě při tom.

S 3SB byla tato akce spjata hned několikrát. Tak především hlavním pořadatelem akce byl Matěj Štětka, kterému tímto děkujeme za uspořádání velmi příjemného večera, shánění skvělých cen do tomboly a za krásnou tečkou za venkovní sezónou.

Dalšími aktéry večera bylo naše hudební duo Michal Marek a Adéla Dobiášová, kteří se postarali o kvalitní kulturní zážitek, když Wilsonův sál rozezněl Čardáš od V. Montiho v jejich podání. Naopak o nekvalitní kulturní zážitek se postaral Martin Lipert přezpívávkou od pana Wericha při vyhlašování nejlepšího mixového týmu roku 2018. Dalším pozvaným na pódium za účelem vyhlášení skokana roku byla Ráchel Tošnerová.

Zleva: Ráchel Tošnerová, Helena Jindrová, Adéla Dobiášová, Jitka Řehořová, Malvína Voclová, Jana Šromová, Anna Zvěřinová, Eliška Zikešová, Aneta Vejdová, Lucie Österreicherová, Sofie Schwarzová

Pozadu jsme nezůstali ani při vyhlašování. Cenu za nejlépe zorganizovaný turnaj roku si vyzvedl Jan Ondráček za uspořádání mistrovství České republiky v kategorii OPEN a WOMEN. Nejlepší OPEN tým vyhráli sice FUJ, ale to za skvělý výsledek na evropské lize, kde přes třetinu týmu tvořili hráči z 3SB. Více cen jsme si sice neodvezli, ale za velký úspěch považujeme i nominaci do 3 nejlepších týmů v každé kategorii, tedy OPEN, WOMEN i MIXED. Mezi 3 nejlepší hráče se také probojoval již výše zmiňovaný Martin Lipert a mezi 3 nejlepší juniorky nikdo jiný než Sofie Schwarzová.

Velký dík patří i všem brigádníkům, kteří se postarali o naše pohodlí – Tomáš Král a Tadeáš Vávra v šatně, Jan Ondráček za vydávání tomboly, Štěpán Boukal a Vojtěch Burket za prodej vstupenek a tomboly a v nejposlednější řadě také Ondřej Rýdlo za moderování celého večera.

Zleva: Pavel Bláha FUJ, Martin Lipert 3SB, Pavel Pelikán 3SB, Ondřej Votruba FUJ, Michal Marek 3SB, Matěj Štětka 3SB, Vojtěch Prušák FUJ, Ondřej Rýdlo TM, Tadeáš Vávra 3SB, Jiří Svatoš 3SB, Martin Prach FUJ, Jáchym Hrušák FUJ, David Novák CHUP, Davídek FUJ

Všem vítězným týmům (FUJ za OPEN, Východní Blok za WOMEN, Left Overs za MIXED a Atrofované Ruce za SOTG) i jednotlivcům (Ondřej Rýdlo za OPEN, Alžběta Hodačová za WOMEN, Kryštof Holeček a Kristýna Tlustá za juniory, Patrik Novák za skokana roku a další) srdečně gratulujeme a budeme se těšit na příští ročník opět ve slavnostních šatech.

5.12.2018 napsal Lipi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *