Podzimní ČBALUF za námi

Třetí říjnový víkend patřil dalšímu turnaji ze série Českobudějovické amatérské ligy. Z počátečních obav ohledně počasí nakonec sešlo a všech 16 týmů si celý turnaj za svitu sluníčka velice užilo.

Poprvé v historii se zúčastnilo více mimobudějovických týmů než těch z jihočeské metropole. I přes převahu přespolních týmů se však finále odehrávalo v čistě domácí režii. O putovní pohár se utkaly týmy Droppers a ÚnosciDětí.cz. Úspěšnějším družstev se nakonec staly Droppers, kteří vyhráli v poměru 7:5 a odnesli si tak pohár a výherní turnajový disk! O třetí místo se poprali Tondové, další zástupce jihu, a Pčenci z Pardubic. Tentokrát to vyznělo lépe pro přicestovale a ti tak získali pomyslný bronz. Jako nejspiritovější tým byly zvoleny Nezbedné kachničky z Příbramy s průměrem 7,78 z 10 možných.

Poslední zajímavostí je, že se rozšířil i počet měst, ze kterých hráči přicestovali – Praha, Písek, Pardubice, Příbram a Benátky nad Jizerou! Děkujeme a těšíme se na další turnaj, tentokrát v halové verzi v lednu.

1.11.2018 napsal Tomio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *