Princess cup vol.3

Minulý víkend se v našich domácích Budějovicích uskutečnil třetí ročník The Princess Cupu. Nejen, že je to jediný ženský turnaj v Čechách (a na Moravě a ve Slezku, jak by podotkly hráčky z Left Overs), ještě ke všemu měl i mezinárodní obsazení. Celkem deset týmů se sjelo z šesti zemí Evropy.

Celý víkend panovala skvělá letní atmosféra. Všude byly princezny, které na hřištích předváděly slušnou úroveň ženského ultimate, hrála hudba, slunce svítilo a nakonec i ty bouřky se nám vyhnuly. Vyhrály samozřejmě všechny dámy, které přijely, ale vítězkami turnaje se staly slovinské hráčky týmu Team Name. Druhé Prague Devils si odvezly zároveň cenu Spirit of the Game. A nejvíce to, podle hlasování, slušelo holkám z Outsisterz!

Vítězky turnaje Team Name

Ač domácí, měly jsme na sideline od začátku dost málo hráček. Po pár letech jsme si tak zase vyzkoušely, jak moc prima je (nebo spíš není) hrát v sedmi či osmi lidech. Po pravdě, není o co stát. Zvlášť, když k tomu přidáte povinnosti organizátorů. Naštěstí nám pomohli i naši spoluhráči – princové. Díky!

Děkujeme také všem za účasti a doufáme, že se příští rok uvidíme zase.

Vítězky soutěže o nejhezčí převleky OutSisterz

19.7.2018 napsala Áňa

Dále se můžete podívat na reportáž českého rozhlasu ČB, v hlavní roli princezny Tošnerů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *