3SBesídka 2018

Hej Hola, Hola Hej! Rok 2018 je skoro za námi, a je vhodné říci, že tento rok byl plný dřiny na trénincích, na turnajích a také plný všech možných úspěchů. Našemu týmu však scházela ještě jedna tradiční akce, a to 3SBesídka. Udála se v sobotu 22. prosince v naší oblíbené Horké Vaně a organizace se zhostila Janča, která si díky tomu zaslouží mnoho díků a obdivu.

Po počátečním uvítání se rozjel program na plné obrátky. Vedle předvedených uměleckých výstupů od přítomných i nepřítomných spoluhráčů (Básník Lipoušek), si všichni mohli ověřit své hráčské, organizační i historické znalosti při týmové hře. Neposlední aktivitou se stala již tradiční tombola, kde se každý mohl nachomýtnout ke spoustě užitečných věcí od disků po voňavou pěnu do koupele. Poté již přišel konec programu, načež si každý mohl užít zbytek večera po svém.

Celková atmosféra akce byla naprosto skvělá a přátelská. Svým způsobem tak i reflektovala celkovou atmosféru v týmu za uběhlý rok. Ještě jednou je třeba poděkovat Janče za super organizaci a také všem vystupujícím i navštěvujícím, že vytvořili tak positivně naladěný večer.
3SB přeje všem co nejlepší konec roku 2018 a co nejvíc rybiček v roce následujícím!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Pavel Štěch 28.12 2018

Ženská část týmu: Jitka Řehořová, Kristýna Jandová, Lenka Krausová, Henrietta Ottová, Aneta Vejdová, Hermína Ottová, Eliška Zikešová, Marie Dvořáková, Adéla Dobiášová, Klára Mydlilová, Jana Šromová, Helena Jindrová, Lucie Österreichová, Marie Volková, Sarah Tošnerová, Ráchel Tošnerová, Alžběta Marková, Denisa Havlová, Sofie Schwarzová, Anna Dvořáková

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *