EBUCC 2018

Po velmi vydařené venkovní sezoně se naše dívčí část týmu rozhodla symbolicky zakončit tuto sezónu na turnaji ve slunném Španělsku a ne na tak ledajakém turnaji, ale rovnou na Evropském plážovém klubovém mistrovství, zkráceně EBUCC.

Nejdříve než tak ale učinily, navštívily nádhernou Barcelonu a její krásné památky. Poté už se vydaly do blízkého Castelldefels, kde se celý turnaj odehrával.

Během turnaje se potkaly například s Hamburskými Seagulls (pozdějšími vítězkami women divize) nebo například se Španělskými Parrochas. Písek však moc našim 3SBeauties nesvědčil a tak se v neděli po menší party musely utkat o předposlední místo s Portugalskými Discover. Díky zhoršeným podmínkám v podobě neustálého deště a silného přívalového větru byl zápas vyrovnaný až do poslední minuty, avšak našim buchtám se povedlo vyhrát a proto si z turnaje odvezly předposlední místo.

S prázdnou však neodjíždí, protože kromě spousty zážitků a velké spoustě fotek (díky Jančo :D) si také odvezly cenu Spirit of the game.

Na pláž však určitě nezanevřeme a už se těšíme na další plážové turnaje.

Zepředu: Anna Dvořáková, Ludmila Lejsalová (P7), Marie Dvořáková, Sarah Tošnerová, Tereza Burešová, Nela Chalupová (LO), Barbora Hajná, Malvína Voclová, Jana Šromová, Ráchel Tošnerová, Klára Mydlilová, Anna Urbánková (LO), Lucie Österreicherová

19.11.2018 napsal Mydlič

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *