Mnichovská příprava na EUCR

Víkend před druhou kvalifikací evropské ligy v Trnavě se někteří hráči 3SB zúčastnili přípravného turnaje v německém Mnichově. Ve spojení s pražským týmem FUJ vyrazili kluci uprostřed srpna na turnaj, který pořádali mnichovští MUC, s cílem naladit se na evropskou úroveň ultimate a zahrát si proti kvalitním evropským soupeřům.

První zápas proti vídeňským Forward dopadl pro FUJ špatně, když se nedokázali vyvarovat základních chyb. V dalším zápase se zelení potkali s dalšími rakouským týmem, tentokrát s thebigEZ. V tomto zápase se týmu dařilo už lépe a dokázali s přehledem zvítězit. Stejně tak se podařilo jedinému českému týmu zvítězit i v dalších zápasech proti švýcarským platZHirsch i oběma domácím týmům MUC. Finále tak proběhlo, stejně jako první zápas, mezi FWD>> a FUJ.

„Ve finále jsme oproti prvnímu zápasu udělali jen minimum chyb a po dlouhém universe pointu si došli pro vítězství.“, okomentoval zápas kapitán Pavel Pelikán. Pražští FUJ spojení s hráči 3SB si tak z Mnichova odvezli nejen vítězství, ale i respekt soupeřů před dalšími koly evropské ligy a cenu Spirit of the game.

napsal Vilma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *