Žďárské tmelení

Aby s týmem nezatřásly žádné nečekané události, nebo aby se dokonce nerozpadl, musí mít pořádně pevné základy. To ví každý průměrný hráč, natož pak letití kmeti jako Áňa s Kawou a Lipi s Klér. A tak jsme začali budovat tým pěkně odmala. V sobotu se spolu seznámili první dvě 3SBabies, malý Jáchymek se na Eliáška přijel podívat až do Žďáru nad Sázavou.

Jáchym se Eliho už od Humpolce nemohl dočkat, v autě to s ním bylo podle Áni slov k nevydržení. Pak ale konečně dorazil na místo a hned po přebalení se s Elim přivítal. Eliáš sice nebyl ve vítací náladě, v podstatě celou návštěvu prospal, za to Jáchym se svým „Hoj“ vítal za oba dva. Bohužel jsme se od Jáchyma nedočkali slov jeho největší přízně, tedy „Takoj, takoj, takoj, takoj!“, ale i tak myslím můžeme tvrdit, že se mu jeho budoucí spoluhráč velmi líbil.

Zatímco Eli pokračoval nerušeně ve svém spánku, Jáchym se rozhodl začít trénovat. Nejprve si párkrát vyběhl schody nahoru a dolů a pak, když objevil, že je byt průchozí, začal běhat kolečka. Mezitím si vždy nezapomněl najít pauzu na sušenku. Nakonec Jáchym všechny obdaroval pohlazením a pusou na rozloučenou a vydal se i s rodiči zpět do Prahy.

„Myslím si, že kluci položili pevné základy pro budoucí jádro 3SB a že se náš tým nemusí o svou budoucnost bát. Je ale důležité si uvědomit, že sami dva na to kluci asi nebudou stačit a je potřeba jim pár spoluhráčů a hlavně spoluhráček ještě přimnožit. To říkám jen na zamyšlení těm, kdo to čtou.“ komentuje Lipi.

„Když jsme se ptali Karáska, který se momentálně profiluje jako handler, jak se těší na spolupráci s mladým Lipertem, odpověděl své univerzální “Gu.” Evidentně od této mladé dvojice můžeme čekat pestrou souhru progresivních nahrávek a precizních náběhů.“ potvrzuje Áňa.

28. 4. 2018 napsal Lipi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *