Skip to content

Kam na trénink? 🥏

Každý první čtvrtek v měsíci pořádáme otevřený trénink, kam tě srdečně zveme! Bude pro tebe připraven program, naučíme tě házet, vysvětlíme pravidla a rovnou se u toho seznámíš s celým týmem. Nemusíš se stresovat, pokud jsi frisbee nikdy nehrál, nebo neumíš házet – máme nejlepší trenéry v republice, rádi se tě ujmou!

Letní sezóna

V úterý a čtvrtek trénujeme od 17:15 na stadionu na Sokolském ostrově (vstup je kovovou bránou z parkoviště u letní plovárny). Najdeš nás tam od března až do listopadu. Nezapomeň si zabalit kopačky (pokud je nemáš, na prvních pár tréninků – než se do frisbee zamiluješ – budou stačit i jakékoliv sportovní tenisky) a lahev na vodu.

A jak přes zimu?

Přes zimu trénink nekončí, jen se přesuneme dovnitř. Tréninky jsou rozdělené na speciální trénink pro nováčky a mírně pokročilé. Taky společně chodíme do posilovny, kde cvičíme podle na míru sestaveného plánu. Pokud se budeš chtít přidat, budeme jenom rádi.

Tréninky v hale jsou opět úterý a čtvrtek v Sokolovně. Nováčkovské tréninky jsou potom každou středu. Časy se mění každý rok, takže jestli chceš mít jistotu, že dorazíš správně, prostě nám napiš. S sebou si vezmi boty do haly a pití.

A kolik za frisbee dám?

Roční poplatek se pohybuje okolo 4 000 Kč (studující mají slevu). Cena zahrnuje tréninky, soustředění a poplatky asociaci za hráče. Jako výbavu na trénink potřebuješ pouze kopačky, ze začátku postačí i tenisky. Disk ti půjčíme, než si budeš chtít pořídit vlastní. Pokud bys někdy chtěl/a jet na ligový turnaj, zaplatíš i s cestou okolo 500 Kč. Turnaje se konají po celé ČR, jedeme většinou už v pátek, vracíme se v neděli odpoledne či v podvečer.